Co to je australská hypotéka?

Australská hypotéka není na rozdíl od americké hypotéky nový typ hypotéky, ale je to (staro)nová marketingová akce Hypoteční banky. V rámci Australské hypotéky vám dají slevu z úrokové sazby 0,1% za každý milion schválené Australské hypotéky, až 0,5% při hypotéce nad 4 000 000 Kč.

Na ty nejlepší úrokové sazby je možné se dostat s aktivním osobním účtem v ČSOB a uzavřeným rizikovým pojištěním k hypotéce u ČSOB pojišťovny.

Co si myslíme o Australské hypotéce my?

Jedná se určitě o docela dobrou nabídku, ovšem získat podobnou slevu od Hypoteční banky bylo možné i před Australskou hypotékou a jistě bude i po ní. A ani další banky by v případě oslovení určitě nezůstaly pozadu. Viz. tabulka nejlepších úrokových sazeb.

Ačkoli my se při výběru banky pro své klienty se neřídíme žádnými marketingovými názvy, ale tím, co považujeme pro daný konkrétní případ v dané chvíli nejlepší, Hypoteční banku a její produkty doporučujeme našim klientům poměrně často.

Pokud uvažujete o Australské hypotéce nebo o jakékoli jiné hypotéce, zavolejte nám nebo nám pošlete svůj email a my přímo pro vás na míru najdeme to nejvhodnější řešení bez ohledu na marketingové názvy a podobné věci.

Stejně jako jakékoliv jiné marketingové názvy hypoték (jako hypotéka bez starostí, chytrá hypotéka, převratná hypotéka, atd.), označení Australská hypotéka ve skutečnosti vůbec nic neznamená, ale je na rozdíl od ostatních docela vtipný.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com