Jak realitní makléři získávají další provize a jak můžete tuto provizi získat teď Vy.

Klíčovými slovy tohoto článku jsou reality, nemovitosti, jak prodat byt, dům, pozemek, chci prodat byt, dům, pozemek.

Pan Novák si chce koupit byt. Přijde do realitní kanceláře a makléř ho zpravidla nasměruje na nějakého spřízněného hypotečního poradce. Ten panu Novákovi zdarma poradí s výběrem hypotéky, ujistí ho v tom, že dělá správnou věc a hypotéku určitě dostane.

Pak hypotéku rychle vyřídí, podepíše se kupní smlouva a prodávající dostane od banky peníze. Banka vyplácí provizi, která se dělí mezi hypotečního poradce a makléře.

Nebo si pan Novák najde nemovitost sám, například přes portál bezrealitky.cz, z něj se překlikne na portál nazvaný honzovahypoteka.cz a pak proběhne přesně to, co v předchozím odstavci a opět se vyplácí provize.

Nebo je pan Novák hloubavý typ a brouzdá po internetu, dostane se na portál Sfinance.cz na Seznamu a provizi dostane Seznam.

Tuto provizi teď můžete získat Vy! Namísto realitní kanceláře či Seznamu!

Doporučte nás zájemci o Vaši nemovitost nabo o nás řekněte komukoliv jinému a informujte nás buď mailem nebo pomocí kontaktního formuláře níže.

Za každý milion hypotéky, který si u nás Vámi doporučený klient vyřídí, dokážeme vyplatit určitou částku.

Nejedná se o astronomické částky, ale jak se říká, „na ulici je nenajdeme.” Pokud byste o ně neměli zájem Vy, můžeme je formou nějakého benefitu vyplatit kupujícímu a hypotéku mu tím alespoň trochu zpříjemnit.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Jsme schopni zařídit tu nejvýhodnější hypotéku, často lepší než by dostal klinet sám v bance.

I v případě, že má někdo hypotéku tzv. „předjednanou,” pokuste se ho prosím s námi zkontaktovat. Za nezávaznou konzultaci s námi nic nedá a možná mu předložíme atraktivnější nabídku.

Nejsme klasičtí „finančí poradci” ani „pojišťováci.” Nestane se, aby si klient pod záminkou hypotéky od nás odnesl nepotřebné pojistky či jiné nesmyslné produkty. Klientovi se nebudeme vnucovat, ale pokud si to bude přát, pomůžeme mu získat výhodnou hypotéku a ušetříme mu námahu při jejím vyřizování.

O průběhu a výsledku jednání s Vámi doporučeným klientem Vás budeme zpětně informovat.

Navíc Vám můžeme pomoci i s vlastní realitní transakcí. Víme, že pokud je hypotéka vyřizována kvalitně a s odbornou péčí, celá realitní transakce se výrazně usnadní a urychlí.

Samozřejmě budeme rádi, pokud nás doporučíte i zájemcům, kteří si od Vás nemovitost nekoupí, Vašim známým, kolegům nebo komukoliv jinému.

Zde si stáhněte leták, který můžete dát Vašim potenciálním kupujícím či známým. Zpět
na seznam témat