Hypoteční kalkulačka

Nejpřesnější hypoteční kalkulačka. Srovnání hypoték od různých bank.

Udržet hypoteční kalkulačku přesnou a aktuální je mnohem složitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Aktivně zpracováváme hypotéky nejméně od 12 bank a každý týden několik z nich (nebo i všechny) změní podmínky nebo vyhlásí nějakou akci.

Hypoteční kalkulačka

Proč je naše hypoteční kalkulačka jedna z nejpřesnějších na trhu?

Tato hypoteční kalkulačka je udržována a aktualizována lidmi z hypoteční praxe, kteří hypotéky sami aktivně den co den vyřizují. Původně vznikla jako praktická pomůcka pro hypoteční makléře, nikoliv pro klienty.

Výběr banky na základě hypoteční kalkulačky:

Výstup z této hypoteční kalkulačky poskytuje výborný základní přehled o nabídkách jednotlivých bank.

Když zpracovávám nabídky hypoték pro své klienty, tak sám tuto hypoteční kalkulačku používám jako základní a prvotní přehled, na základě kterého potom vyjednávám v bankách individuální podmínky a slevy a hodnotím vhodnost konkrétní banky pro daného klienta.

Klíčovými slovy této stránky jsou: hypoteční kalkulačka, srovnávač hypoték, hypotéky srovnání.

Je třeba zdůraznit, že v praxi se v bankách velmi často domlouvají individuální podmínky pro konkrétní klienty, které se od výstupu standardní hypoteční kalkulačky mohou dost významně odlišovat.

Kontaktujte nás a společně tento přehled probereme a na základě Vašich individuálních potřeb najdeme nejvhodnější banku přímo pro Vás.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Dobře si zalyžujte!

Perfect ski vacation on perfect slopes by Jan Fidler on 500px.com