Hypoteční kalkulačka

Nejpřesnější hypoteční kalkulačka. Srovnání hypoték od různých bank.

Udržet hypoteční kalkulačku přesnou a aktuální je mnohem složitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Aktivně zpracováváme hypotéky nejméně od 12 bank a každý týden několik z nich (nebo i všechny) změní podmínky nebo vyhlásí nějakou akci.

Hypoteční kalkulačka

Proč je naše hypoteční kalkulačka jedna z nejpřesnějších na trhu?

Tato hypoteční kalkulačka je udržována a aktualizována lidmi z hypoteční praxe, kteří hypotéky sami aktivně den co den vyřizují. Původně vznikla jako praktická pomůcka pro hypoteční makléře, nikoliv pro klienty.

Výběr banky na základě hypoteční kalkulačky:

Výstup z této hypoteční kalkulačky poskytuje výborný základní přehled o nabídkách jednotlivých bank.

Když zpracovávám nabídky hypoték pro své klienty, tak sám tuto hypoteční kalkulačku používám jako základní a prvotní přehled, na základě kterého potom vyjednávám v bankách individuální podmínky a slevy a hodnotím vhodnost konkrétní banky pro daného klienta.

Klíčovými slovy této stránky jsou: hypoteční kalkulačka, srovnávač hypoték, hypotéky srovnání.

Je třeba zdůraznit, že v praxi se v bankách velmi často domlouvají individuální podmínky pro konkrétní klienty, které se od výstupu standardní hypoteční kalkulačky mohou dost významně odlišovat.

Kontaktujte nás a společně tento přehled probereme a na základě Vašich individuálních potřeb najdeme nejvhodnější banku přímo pro Vás.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com