Kdo jsme?

O nás. Klíčová slova: MUDr. Klára Fidlerová, Ing. Jan Fidler.

Kdo jsme? Jak jsme se vlastně dostali k realitám a hypotékám? Od kdy pracujeme v oboru a co všechno jsme v naší práci dokázali?

MUDr. Klára Fidlerová:

Po krátkém pokusu o působení v českém zdravotnictví nastoupila v roce 1998 do realitní kanceláře MAXIMA REALITY, kde se brzy stala vedoucím prodeje bytů a dvě léta po sobě nejlepším makléřem roku. V roce 2000 absolvovala večerní školu práva a začala působit jako právní převodce a koordinátor realitních transakcí u bytů, rodinných domů a posléze také jako vedoucí oddělení prodeje pozemků. V roce 2003 jí zaujal svými příležitostmi rozvíjející se hypoteční trh a tak se začala ještě navíc k těmto věcem věnovat hypotékám. Nejprve jako externí hypoteční bankéř společnosti GE Money Bank a posléze ve spolupráci s GEPARD FINANCE jako hypoteční makléř zpracovávající hypotéky pro všechny banky.

Ing. Jan Fidler:

V letech 1993 až 2000 pracoval jako školitel v zahraniční firmě věnující se konzultační činnosti a manažerskému tréninku. V té době se setkal s řadou klientů z realitních kanceláří a začal se o tuto oblast zajímat. V roce 2000 začal pracovat v realitní kanceláři MAXIMA REALITY jako realitní makléř a od začátku roku 2004 jako hypoteční specialista ve spolupráci s GEPARD FINANCE. V následujících letech se plně věnoval zpracovávání hypoték a zajišťování financování pro klienty realitní kanceláře a pravidelně se rok co rok umísťoval na předních pozicích ve většině produkčních soutěží, ať už v rámci GEPARD FINANCE nebo v rámci soutěží vyhlášených jednotlivými bankami. Každoročně se také jako člen Finanční akademie soutěže Zlatá Koruna účastní hodnocení finančních produktů.

hypotekyfidler.cz

Za ta léta jsme společně úspěšně zpracovali několik tisíc realitních a hypotečních případů. V loňském roce jsme vytvořili „osobní značku” hypotekyfidler.cz a nadále se věnujme nezávislému zprostředkování a zpracovávání hypoték a realitnímu poradenství. V oblasti zpracování hypoték nadále spolupracujeme se společností GEPARD FINANCE, protože ji v daném oboru považujeme za nejlepší.

Napište nám!
Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Dobře si zalyžujte!

Perfect ski vacation on perfect slopes by Jan Fidler on 500px.com