Kdo jsme?

O nás. Klíčová slova: MUDr. Klára Fidlerová, Ing. Jan Fidler.

Kdo jsme? Jak jsme se vlastně dostali k realitám a hypotékám? Od kdy pracujeme v oboru a co všechno jsme v naší práci dokázali?

MUDr. Klára Fidlerová:

Po krátkém pokusu o působení v českém zdravotnictví nastoupila v roce 1998 do realitní kanceláře MAXIMA REALITY, kde se brzy stala vedoucím prodeje bytů a dvě léta po sobě nejlepším makléřem roku. V roce 2000 absolvovala večerní školu práva a začala působit jako právní převodce a koordinátor realitních transakcí u bytů, rodinných domů a posléze také jako vedoucí oddělení prodeje pozemků. V roce 2003 jí zaujal svými příležitostmi rozvíjející se hypoteční trh a tak se začala ještě navíc k těmto věcem věnovat hypotékám. Nejprve jako externí hypoteční bankéř společnosti GE Money Bank a posléze ve spolupráci s GEPARD FINANCE jako hypoteční makléř zpracovávající hypotéky pro všechny banky.

Ing. Jan Fidler:

V letech 1993 až 2000 pracoval jako školitel v zahraniční firmě věnující se konzultační činnosti a manažerskému tréninku. V té době se setkal s řadou klientů z realitních kanceláří a začal se o tuto oblast zajímat. V roce 2000 začal pracovat v realitní kanceláři MAXIMA REALITY jako realitní makléř a od začátku roku 2004 jako hypoteční specialista ve spolupráci s GEPARD FINANCE. V následujících letech se plně věnoval zpracovávání hypoték a zajišťování financování pro klienty realitní kanceláře a pravidelně se rok co rok umísťoval na předních pozicích ve většině produkčních soutěží, ať už v rámci GEPARD FINANCE nebo v rámci soutěží vyhlášených jednotlivými bankami. Každoročně se také jako člen Finanční akademie soutěže Zlatá Koruna účastní hodnocení finančních produktů.

hypotekyfidler.cz

Za ta léta jsme společně úspěšně zpracovali několik tisíc realitních a hypotečních případů. V loňském roce jsme vytvořili „osobní značku” hypotekyfidler.cz a nadále se věnujme nezávislému zprostředkování a zpracovávání hypoték a realitnímu poradenství. V oblasti zpracování hypoték nadále spolupracujeme se společností GEPARD FINANCE, protože ji v daném oboru považujeme za nejlepší.

Napište nám!
Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com