Nejlepší úrokové sazby hypoték:
jaká je nejlevnější hypotéka na trhu?

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

V levém sloupci naleznete aktuálně nejlepší sazby hypoték, rozdělené podle LTV (poměr mezi výší úvěru a hodnotou zástavy). Jsou to vybrané úrokové sazby od různých bank a pro jejich získání jsou zpravidla nutné různé dodatečné podmínky (například určitá výše úvěru nebo uzavřené rizikové pojištění úvěru).

Nicméně je možné z nich orientačně vycházet. Nejlepší dosažitelnou sazbu pro váš konkrétní případ včetně všech dalších podmínek pro vás můžeme vybrat individuálně, nezávazně a zdarma, pokud si to budete přát.

Jaké jsou různé parametry hypotéky? Klíčová slova:nejlevnější hypotéka, úrokové sazby hypoték, nejlepší úrokové sazby 2014.

Pravděpodobně nejlepší hypoteční kalkulátor - srovnávač hypoték má na svých stránkách naše partnerská společnost, GEPARD FINANCE: srovnávač hypoték Gepard Finance. Nicméně je to stále pouze automat, který nepřemýšlí a není samozřejmě schopen započítat individuální slevy a další specifické podmínky. Jako orientace to poslouží, ale banku podle toho prosím nevybírejte.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com