Nejlepší úrokové sazby hypoték:
jaká je nejlevnější hypotéka na trhu?

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

V levém sloupci naleznete aktuálně nejlepší sazby hypoték, rozdělené podle LTV (poměr mezi výší úvěru a hodnotou zástavy). Jsou to vybrané úrokové sazby od různých bank a pro jejich získání jsou zpravidla nutné různé dodatečné podmínky (například určitá výše úvěru nebo uzavřené rizikové pojištění úvěru).

Nicméně je možné z nich orientačně vycházet. Nejlepší dosažitelnou sazbu pro váš konkrétní případ včetně všech dalších podmínek pro vás můžeme vybrat individuálně, nezávazně a zdarma, pokud si to budete přát.

Jaké jsou různé parametry hypotéky? Klíčová slova:nejlevnější hypotéka, úrokové sazby hypoték, nejlepší úrokové sazby 2014.

Pravděpodobně nejlepší hypoteční kalkulátor - srovnávač hypoték má na svých stránkách naše partnerská společnost, GEPARD FINANCE: srovnávač hypoték Gepard Finance. Nicméně je to stále pouze automat, který nepřemýšlí a není samozřejmě schopen započítat individuální slevy a další specifické podmínky. Jako orientace to poslouží, ale banku podle toho prosím nevybírejte.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Dobře si zalyžujte!

Perfect ski vacation on perfect slopes by Jan Fidler on 500px.com