Jaká je nejvýhodnější hypotéka na trhu?

Klíčová slova: nejvýhodnější hypotéka, nejvýhodnější hypotéka na trhu

„A povedzte mi Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom najvýhodnejša hypotéka?”

Když si projdete český web pouze zběžně, najdete minimálně několik desítek (spíš ale stovek) bank, makléřských firem i jednotlivých makléřů, specializovaných webů atd. kteří všichni svorně tvrdí, že právně oni mají tu nejlepší či nejvýhodnější hypotéku na trhu. V této sekci se pokusím vysvětlit, co si pod pojmem nejvýhodnější hypotéka představujeme my.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Naše nejvýhodnější hypotéka

Pojem nejvýhodnější hypotéka znamená pro každého něco jiného. Naše nejvýhodnější hypotéka spočívá v tom, že najdeme klientovi na trhu (mezi téměř dvaceti finančními ústavy a desítkami produktů) individuálně tu nejlepší a nejvýhodnější variantu, která odpovídá právě jeho potřebám.

Podrobně se seznámíme s konkrétní situací klienta, vysvětlíme mu jeho možnosti, probereme s ním jeho představy a nabídneme mu variantu, která je pro něj nejvýhodnější. Tu mu pak vyřídíme s maximálním pohodlím pro něj.

Pokud se k nám klient dostane napřímo, např. prostřednictvím těchto stránek, existuje navíc finanční prostor ho za tuto prozíravost odměnit.

Pokud mu někdo jiný nabídne nějakou jinou variantu, která se mu bude zamlouvat, a pokud to bude reálná varianta, zcela jistě jí dokážeme také. Navíc dostane bonus, na kterém se individuálně domluvíme tak, aby se to klientovi opravdu vyplatilo.

Naše nejvýhodnější hypotéka spočívá v tom, že jsme schopni najít klientovi na trhu individuálně tu nejlepší a nejvýhodnější hypotéku odpovídající přesně jeho potřebám (obecně nejvýhodnější hypotéka neexistuje, pro každého je nejvýhodnější a nejlepší něco jiného). Navíc k naší nejvýhodnější hypotéce jsme schopni klientovi nabídnout příjemný cenný bonus.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com