Právní služby při koupi (prodeji) bytu či domu zdarma nebo s výraznou slevou

Právní služby s hypotékou od nás zdarma. Klíčová slova: právní služby zdarma

Jak uvádíme již na naší úvodní stránce, v realitách máme opravdu bohaté zkušenosti. Pracovali jsme léta jako realitní makléři, realitní převodci, přímo v realitní kanceláři jsme pro klienty zajišťovali financování jako hypoteční specialisté a máme také značné osobní zkušenosti v roli kupujících i prodávajících. Jen těžko by se našel v rámci realitního obchodu nějaký problém, se kterým by jsme se již minulosti nesetkali a nějakým způsobem se nezúčastnili jeho úspěšného vyřešení.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Bohužel jsme nevystudovali právnickou fakultu, ale fakulty jiné (když jde člověk studovat na vysokou školu, tak nemá zpravidla ani tušení, čemu se bude nakonec v životě věnovat), takže nemůžeme poskytovat skutečné právní služby. Pro tyto případy, když to realitní transkace vyžaduje, máme navázanou spolupráci s několika pražskými advokáty, kteří se na problematiku nemovitostí specializují.

Nicméně právní znalosti v oboru nemovitostí máme na velmi slušné úrovni a naše znalosti jsou mnohem více zaměřené prakticky než teoreticky. Jako náš předchůdce, Rudolf Hrušínský ve slavném českém filmu KULOVÝ BLESK, jsme již dokázali zařídit a zorganizovat velkou řadu velmi složitých realitních transakcí.

Naší snahou je, aby se klientovi spolupráce s námi vždy vyplatila. To nevnímáme jako frázi, ale myslíme to doopravdy. Jednou z výhod, kterou můžeme našim klientům navíc poskytnout, je kvalifikované zabezpečení a zorganizování jejich realitní transakce. Pokud klienti využíjí našich hypotečních služeb, naše realitní i právní zkušenosti jsou jim zdarma k dispozici.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com