Právní služby při koupi (prodeji) bytu či domu zdarma nebo s výraznou slevou

Právní služby s hypotékou od nás zdarma. Klíčová slova: právní služby zdarma

Jak uvádíme již na naší úvodní stránce, v realitách máme opravdu bohaté zkušenosti. Pracovali jsme léta jako realitní makléři, realitní převodci, přímo v realitní kanceláři jsme pro klienty zajišťovali financování jako hypoteční specialisté a máme také značné osobní zkušenosti v roli kupujících i prodávajících. Jen těžko by se našel v rámci realitního obchodu nějaký problém, se kterým by jsme se již minulosti nesetkali a nějakým způsobem se nezúčastnili jeho úspěšného vyřešení.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Bohužel jsme nevystudovali právnickou fakultu, ale fakulty jiné (když jde člověk studovat na vysokou školu, tak nemá zpravidla ani tušení, čemu se bude nakonec v životě věnovat), takže nemůžeme poskytovat skutečné právní služby. Pro tyto případy, když to realitní transkace vyžaduje, máme navázanou spolupráci s několika pražskými advokáty, kteří se na problematiku nemovitostí specializují.

Nicméně právní znalosti v oboru nemovitostí máme na velmi slušné úrovni a naše znalosti jsou mnohem více zaměřené prakticky než teoreticky. Jako náš předchůdce, Rudolf Hrušínský ve slavném českém filmu KULOVÝ BLESK, jsme již dokázali zařídit a zorganizovat velkou řadu velmi složitých realitních transakcí.

Naší snahou je, aby se klientovi spolupráce s námi vždy vyplatila. To nevnímáme jako frázi, ale myslíme to doopravdy. Jednou z výhod, kterou můžeme našim klientům navíc poskytnout, je kvalifikované zabezpečení a zorganizování jejich realitní transakce. Pokud klienti využíjí našich hypotečních služeb, naše realitní i právní zkušenosti jsou jim zdarma k dispozici.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Dobře si zalyžujte!

Perfect ski vacation on perfect slopes by Jan Fidler on 500px.com