Náš hypoteční program bonus

Klíčové slovo: program bonus.

Mít nějaký program bonus je dnes v módě, proto ani my nezůstáváme stranou. V realitním a hypotečním obchodu je běžné vyplácení dooručitelských provizí. Doporučte nám tedy „sami sebe” a získejte tuto provizi formou bonusu k Vaší hypotéce.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Každého klienta si velmi vážíme a naším záměrem je poskytovat klientům na hypotéky ty opravdu nejvýhodnější podmínky na trhu. Jak píšeme již na naší úvodní stránce, v bankách máme navázanou výbornou a dlouhodobou spolupráci a hypotéky vyřizujeme prostřednictvím předního českého zprostředkovatele hypoték, společností GEPARD FINANCE. Z tohoto důvodu není v podstatě možné, aby někdo reálně nabídl a potom také opravdu poskytl, výhodnější podmínky na hypotéku, než my.

Náš program bonus spočívá v tom, že se každému klientovi objetivně vyplatí nechat si hypotéku vyřídit u nás.

Jak náš program bonus funguje:

Pokud nám tedy klient donese nějakou reálnou nabídku na hypotéku, kterou mu dal někdo jiný, pokusíme se najít v množství nejrůznějších hypotečních produktů různých bank nějakou jinou variantu, která by byla pro klinetovu konkrétní situaci ještě výhodnější. Pokud se nám to nepovede a daná varianta je opravdu ta nejlepší možná, dokážeme jí samozřejmě vyřídit pro klienta také a navíc mu nabídneme podle objemu jeho hypotéky individuální finanční premii v takové výši, aby se zprostřekování hypotéky s naší pomocí vyplatilo jemu i nám.

Hypoteční program bonus je pouze líbivý marketingový název, ovšem skutečností je, že nikdo neprohloupí, pokud si nechá vyřídit hypotéku s naší pomocí.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com