Náš hypoteční program bonus

Klíčové slovo: program bonus.

Mít nějaký program bonus je dnes v módě, proto ani my nezůstáváme stranou. V realitním a hypotečním obchodu je běžné vyplácení dooručitelských provizí. Doporučte nám tedy „sami sebe” a získejte tuto provizi formou bonusu k Vaší hypotéce.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Každého klienta si velmi vážíme a naším záměrem je poskytovat klientům na hypotéky ty opravdu nejvýhodnější podmínky na trhu. Jak píšeme již na naší úvodní stránce, v bankách máme navázanou výbornou a dlouhodobou spolupráci a hypotéky vyřizujeme prostřednictvím předního českého zprostředkovatele hypoték, společností GEPARD FINANCE. Z tohoto důvodu není v podstatě možné, aby někdo reálně nabídl a potom také opravdu poskytl, výhodnější podmínky na hypotéku, než my.

Náš program bonus spočívá v tom, že se každému klientovi objetivně vyplatí nechat si hypotéku vyřídit u nás.

Jak náš program bonus funguje:

Pokud nám tedy klient donese nějakou reálnou nabídku na hypotéku, kterou mu dal někdo jiný, pokusíme se najít v množství nejrůznějších hypotečních produktů různých bank nějakou jinou variantu, která by byla pro klinetovu konkrétní situaci ještě výhodnější. Pokud se nám to nepovede a daná varianta je opravdu ta nejlepší možná, dokážeme jí samozřejmě vyřídit pro klienta také a navíc mu nabídneme podle objemu jeho hypotéky individuální finanční premii v takové výši, aby se zprostřekování hypotéky s naší pomocí vyplatilo jemu i nám.

Hypoteční program bonus je pouze líbivý marketingový název, ovšem skutečností je, že nikdo neprohloupí, pokud si nechá vyřídit hypotéku s naší pomocí.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Dobře si zalyžujte!

Perfect ski vacation on perfect slopes by Jan Fidler on 500px.com