Reality: sháníte nějakou vhodnou nemovitost (byt či dům) na prodej (především v Praze)?

Klíčovými slovy tohoto článku jsou reality, nemovitosti, byt, dům, v Praze na prodej.

Jak se již zmiňujeme i na dalších stránkách, jsme hypoteční specialisté, kteří původně vzešli z realitních makléřů a převodců, s realitním trhem jsme od roku 1998 nikdy nepřerušili kontakt, takže máme opravdu bohaté zkušenosti.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Můžeme vám pomoci hlavně v Praze a okolí, ale určitou asistenci dokážeme poskytnout v celé ČR.

Podrobně vás vyzpovídáme ohledně vašich požadavků na byt či dům a pomůžeme najít ten správný pro vás. Budeme pro vás monitorovat nabídky přímých prodávajících i realitních kanceláří, provedeme předběžný výběr, pomůžeme vám vyjednávat o ceně i o podmínkách prodeje, upozorníme vás na věci, na které je třeba si dát pozor .....atd.

Monitoring soukromé inzerce prodeje nemovitostí (bytů a domů) v Praze:

V Praze a okolí máme předplacený monitoring veškeré soukromé inzerce na prodej nemovitostí: bytů a domů. Většina prodávajících, svoji nemovitost dá do nabídky některé realitní kanceláře a ještě jí potom soukromě inzeruje. Pokud tuto inzerci podchytíte, můžete se dostat přímo k majiteli, který je v tomto případě většinou ochotný slevit z ceny, minimálně částku, kterou by zaplatil realitní kanceláři jako provizi. S vyřízením papírů (kupní smlouvy atd.) vám potom můžeme pomoci my nebo vám můžeme doporučit vhodného advokáta (za vypracování kupní smlouvy si bude účtovat přibližně částku 5000 Kč).

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com