Reality: sháníte nějakou vhodnou nemovitost (byt či dům) na prodej (především v Praze)?

Klíčovými slovy tohoto článku jsou reality, nemovitosti, byt, dům, v Praze na prodej.

Jak se již zmiňujeme i na dalších stránkách, jsme hypoteční specialisté, kteří původně vzešli z realitních makléřů a převodců, s realitním trhem jsme od roku 1998 nikdy nepřerušili kontakt, takže máme opravdu bohaté zkušenosti.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Můžeme vám pomoci hlavně v Praze a okolí, ale určitou asistenci dokážeme poskytnout v celé ČR.

Podrobně vás vyzpovídáme ohledně vašich požadavků na byt či dům a pomůžeme najít ten správný pro vás. Budeme pro vás monitorovat nabídky přímých prodávajících i realitních kanceláří, provedeme předběžný výběr, pomůžeme vám vyjednávat o ceně i o podmínkách prodeje, upozorníme vás na věci, na které je třeba si dát pozor .....atd.

Monitoring soukromé inzerce prodeje nemovitostí (bytů a domů) v Praze:

V Praze a okolí máme předplacený monitoring veškeré soukromé inzerce na prodej nemovitostí: bytů a domů. Většina prodávajících, svoji nemovitost dá do nabídky některé realitní kanceláře a ještě jí potom soukromě inzeruje. Pokud tuto inzerci podchytíte, můžete se dostat přímo k majiteli, který je v tomto případě většinou ochotný slevit z ceny, minimálně částku, kterou by zaplatil realitní kanceláři jako provizi. S vyřízením papírů (kupní smlouvy atd.) vám potom můžeme pomoci my nebo vám můžeme doporučit vhodného advokáta (za vypracování kupní smlouvy si bude účtovat přibližně částku 5000 Kč).

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Dobře si zalyžujte!

Perfect ski vacation on perfect slopes by Jan Fidler on 500px.com