Zkušenosti klientů s našimi službami

Pavel D, únor 2016

Dobrý den, omlouváme se za dlouhou odmlku, stěhování, práce na obchodě v prosinci, nemoc...Čerpání hypotéky proběhlo v pořádku, včetně všech financí na dostavbu. Chceme Vám poděkovat za všechny rady, pomoc a úsilí. Strašně nám to pomohlo a víme, že bez Vás bychom to nedali!

Jsme Vaši dlužníci

Erika Ch, leden 2015

Přejeme Vám Krásný Nový rok, a zároveň bych ráda poděkovala za vaše úžasné služby při prodeji nemovitosti. Byli jsme s Vámi moc spokojeni, s Vaším přístupem a pomocí vždy, když jsme potřebovali. V případě prodeje i koupě nějaké nemovitosti se na Vás zas rádi obrátíme a doporučíme Vás i našim přátelům.

Hezký a úspěšný NOVÝ ROK 2016 přejí Chuchvcalcovi

Helena A, prosinec 2014

Vše je úspěšně ukončeno, nastala očekávaná doba čerpání úvěru. Jsme na pár dní u rodičů v Holandsku, tak bych Vám aspoň takto ráda poděkovala za vaši pomoc s vyřízením úvěru a velmi laskavý a profesionální přístup.

Velmi ráda Vás doporučím svým spolupracovníkům a přátelům, díky vaší pomoci se podařilo dům koupit i v situaci která se nám zdála neřešitelná.

Přeji Vám a vaší rodině krásné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví , pohodu a radost z dobře odvedené práce, která Vás jistě baví a jste opravdu v hypotečním poradenství jednička. Věřím že se ještě v budoucnu setkáme, období fixace rychle utíká a možné přefinancování našich úvěrů budeme už řešit velmi rádi s Vámi.

Krásné vánoce :-), ještě jednou moc děkujeme.

David D, leden 2014

Koncem roku jsem potřeboval financovat nákup stavebních pozemků v dobrovolné dražbě. Jelikož jsem dlouholetým klientem České spořitelny, u které jsem v minulosti bez problémů splatil hypoteční úvěr i stavební spoření, obrátil jsem se na specialisty z této banky s žádostí o úvěr. Bohužel, banka v tomto naprosto zklamala - úvěr mi byl okamžitě přislíben, avšak s podmínkami, které nebylo možné reálně splnit.

Pokud bych následně nekontaktoval pana Jana Fidlera, pravděpodobně by vše skončilo nutností platit statisícové pokuty za zmaření dražby díky špatně nastaveným podmínkám banky. Na vyřízení hypotéky u jiné banky pak již bylo velmi málo času. Přesto mi pan Fidler poskytl velmi cenné rady a prakticky sám a bez mé účasti zařídil hypotéku v jiné bance, jejíž podmínky nakonec byly mnohem výhodnější, než jaké bych byl schopen dosáhnout sám.

Pan Ing. Fidler má mé doporučení jako hypoteční poradce a specialista.

Štěpán V, prosinec 2013

Letos v létě nám končila pětiletá fixace a již na jaře jsme si sami aktivně zjišťovali možnosti refinacování hypotéky u různých bank.

Stávající banka (Česká spořitelna) nám odmítala v předstihu nabídnout novou úrokovou sazbu a nabídky ostatní bank byly často nejednoznačné, obsahovaly různé skryté podmínky, které pro laika byly těžko porovnatelné.

Díky zkušenostem, nasazení a pohotovému jednání Kláry Fidlerové se nám podařilo vyjednat podmínky k refinancování, jaké bychom sami nezískali.

Štěpán a Matěj z Prahy

Radek Šimo, květen 2013

Na základě uzavření hypoteční smlouvy si dovolím několik vět, jako referenci k Vaším službám:

Chtěl bych tímto ohodnotit Vaši dobře odvedenou práci, ale zároveň Vám především poděkovat za osobní přístup a zájem pomoci v maximální možné míře, který jste odváděla po celou dobu naší spolupráce.

Ačkoli to byla velmi obtížná situace, dokázala jste nám pomoci nad míru našeho očekávání!!

Skutečně oceňuji profesionalitu ve službách hypotečního poradenství, Vaši flexibilitu a zájem o nás, jako nově spokojeného klienta.

Velmi rád Vaši společnost doporučím mým klientům - spolupracovníkům a přátelům a to hlavně z důvodu, že v dnešní době se těžko hledá profesionální přístup, spolehlivost a ochota na takové úrovni, se kterou jsem se setkal u Vás.

Do budoucna přeji mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů!!

Alexandra Nedvědová, duben 2013

S přítelem jsem se rozhodli koupit byt na hypotéku. Shodou okolností mi právě končila fixace mé hypotéky na rekonstrukci chaty. Napadlo mě, zda bych mohla svou část na byt zaplatit navýšením hypotéky a současně refinancovat svoji stávající hypotéku.

Nemám čas obcházet jednotlivé banky a zjišťovat jejich podmínky a navíc jsme velice spěchali, abychom stihli termín refinancování a včas zaplatit byt. Nejrychlejší řešení bylo otevřít notebook a najít nezávislého odborníka.

Měla jsem opravdu štěstí. Webové stránky Ing. Fidlera ve mně vzbuzovaly důvěru, a tak jsem mu napsala. Velice příjemně mě překvapila jeho blesková reakce, vstřícná komunikace a hladký průběh celé akce. Zajistil mi mnohem lepší podmínky u jiné banky, takže nebylo co řešit. Vše v bance předjednal, takže jsem přišla do banky pouze k podpisu.

Nyní je moje hypotéka úspěšně vyřízena, původní hypotéka doplacena a už se těším na nové bydlení.

Ing. Fidlera budu jako hypotečního poradce ráda všude doporučovat.

Dana R, Praha, březen 2013

Tímto bych chtěla ještě jednou poděkovat paní Kláře Fidlerové za všechny poskytnuté služby a cenné rady spojené s koupí bytu. Veškeré vyřizování smluv, převod nemovitosti i zajištění financování proběhlo hladce a bez jakýchkoliv problémů. Všechny smlouvy i další podklady byly vždy připraveny správně a včas a veškerá komunikace, ať už osobní, telefonická i elektronická byla zcela bezproblémová. Celý proces koupě proběhl hladce, rychle a kvalitně bez jakýchkoliv komplikací. Paní Fidlerová byla vždy připravena vyřídit jednotlivé kroky a ochotná zodpovědět všechny mé dotazy. S kvalitou všech služeb jsem byla velmi spokojená.

Eva M, Havířov, březen 2013

Chci Vám tímto ještě jednou poděkovat za spolupráci při prodeji mého družstevního bytu. Jsem ráda, že všechno proběhlo, jak mělo. Komunikace s Vámi byla výborná. Ještě jednou díky a zdravím z vlaku do Havířova.

Filip Měchura, Praha, únor 2013

Potřebovali jsme poradit s hypotékou a obrátili se na hypotekyfidler.cz. Nyní již bydlíme a jsme velmi spokojeni nejen s novým bytem. Děkujeme za skutečně osobní, laskavý a profesionální přístup. Díky hypotekyfidler.cz proběhlo vše hladce a bez nervů. Pokud budeme v budoucnu opět řešit otázku bydlení, určitě se na Vás znovu rádi obrátíme.

Dagmar P, Jesenice, leden 2013

Dobrý den, jsem ráda, že jsem Vás potkala. Peníze dorazily jak z úschovy, tak z České spořitelny. Vše proběhlo úžasně hladce a v pohodě. Ještě jednou tímto děkuji za pomoc s prodejem bytu a vyřízením hypotéky pro mé kupující. Díky i za vyplnění daňového přiznání, to bych bez Vás asi nedala dohromady a i za to, že jsem s dětmi nemusela jezdit do Prahy na čerpání peněz z úschovy u advokáta. Velké díky a zdravím.

Tomáš Brabec, Praha, listopad 2012

Příprava a vypracování všech formalit a dokumentů potřebných pro převod proběhla velmi rychle a k mé absolutní spokojenosti. Do budoucna budu Vás rád doporučovat svým známým.

Zdeněk K, Kladno, říjen 2012

Dobrý den, peníze již včera dorazily na účet. Nečekal jsem, že to dokážete všechno vyřídit tak rychle. Moc Vám děkuji, za Vaší pomoc a laskavý přístup.

Jana S, Plzeň, září 2012

Chci Vám poděkovat, za vyřízení mé hypotéky a úvěru ze stavebního spoření. Musím uznat, že jste mi Vy a Váš manžel opravdu ušetřili hodně času. Jsem Vám vděčná za Vaši trpělivost při vysvětlování všech věcí ohledně úvěrů a za pomoc při vyplňováních papírů. Netušila jsem, že jich bude tolik. Prodávající mi o víkendu předali byt, takže Vás oba zdravím z nového bytu a budu ráda, když se někdy zastavíte.

Michal B, Tábor, srpen 2012

Naprostá spokojenost. Rád Vás budu doporučovat.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com