Jak je možné, že jsou naše služby pro klienty zdarma a bez poplatků navíc?
Kdo nás tedy platí?

Hypotéky vyřizujeme zdarma. Klíčová slova: služby zdarma, banka bez poplatků.

Stručně řečeno, platí nás banky a platí nás ze svého zisku, takže pro klienta není výsledná hypotéka není o nic dražší, než kdyby žádného zprostředkovatele nevyužil. Respektive, v mnoha případech je dokonce lacinější, protože šikovný zprostředkovatel dokáže s bankou často vyjednat lepší podmínky než samotný klient.

Nechte si od nás navrhnout nejlepší hypotéku
přesně pro Vás!
Email:  Telefon:

Hypoteční zprostředkovatelé versus banky:

Proč banky platí hypoteční zprostředkovatele? K čemu jim jsou?

Na tuto otázku existují dvě odpovědi.

Zaprvé, kvalitní hypoteční zprostředkovatelé ušetří bance spoustu práce s klienty a s přípravou podkladů, na kterou by jinak museli mít řadu kmenových pracovníků na řádný pracovní úvazek. Hypoteční zprostředkovatelé, jako externí podnikatelé, stojí ve finále banku méně, než by je na stejnou práci stáli kmenoví pracovníci.

Zadruhé, protože musí. V minulosti se už řada bank snažila nějak omezit spolupráci s externími hypotečními zprostředkovateli a vždy na to doplatili snížením pozice na trhu a podstatně menším objemem uzavřených hypoték. Hypoteční zprostředkovatelé jsou jako samostatní podnikatelé zpravidla lepší obchodníci a jsou také více motivovaní než pracovníci bank na pobočkách a na přepážkách bank a hlavně se pohybují v terénu, takže mají ke klientovi mnohem blíž.

Když si klient vyřídí hypotéku přímo v bance, zajisté tím udělá radost svému osobnímu bankéři, bankovnímu poradci či jinému pracovníkovi banky, který díky tomu možná splní lépe plán a dostane větší premie.

Pokud si klient nechá vyřídit hypotéku u kvalitního hypotečního poradce či zprostředkovatele, je to pro něj zcela zdarma a neplatí bance žádné poplatky navíc. Za důvěru, kterou tímto hypotečnímu poradci projevil, získá na oplátku zdarma služby zkušeného profesionála, který se pohybuje v tomto oboru řadu let, který je nezávislý a objektivní a proto může hájit zájmy svého klienta.

Nezávislému hypotečnímu poradci je, narozdíl od pracovníků banky, v podstatě jedno, jakou banku či produkt si klient nakonec vybere. Na jeho provizi se to zpravidla vůbec neprojeví. Nezávislý hypoteční poradce si přeje, aby si ho klient vybral pro vyřízení své hypotéky a proto se snaží vždy pracovat v jeho prospěch.

.

500px:

Jsem amaterský fotograf a fotografování mám rád. Pokud vás už hypotéky nudí, můžete se podívat na pár mých fotek na 500px.
Užijte si letní dovolenou!

Railway line by Jan Fidler on 500px.com