Domů Hypoteční kalkulačka Reality Poradna O nás
Hypotéky a reality, mobilní menu.

Kontakt hypotéky a reality, ikona.   604 20 55 44
 Hodnocení od našich klientů si můžete přečíst na Googlu a na Seznamu.

Kdo jsme?
Hypoteční poradci a realitní makléři.

Naše zkušenosti za 25 let práce v oboru jsou vám k dispozici!

MUDr. Klára Fidlerová


Naše zkušenosti za 25 let práce v oboru jsou vám k dispozici!

Ing. Jan Fidler
Hypotéky fidler logo

Jsme finanční (hypoteční) poradci a realitní makléři z Prahy. Pomáháme našim klientům řešit problémy v oblasti bydlení, financování bydlení a prodeje a pronájmu nemovitostí. Neprodáváme finanční produkty. Pokud se k nám klient přijde poradit ohledně hypotéky, nebudeme mu nabízet životní pojištění či nějakou „výhodnou“ investici. Pokud si myslíme, že by bylo vhodné, aby si klient uzavřel rizikové životní pojištění k hypotéce, seznámíme ho s výhodami i nevýhodami a rozhodnutí necháme na něm.

V oboru pracujeme od roku 1998, jsme manželský pár. Začínali jsme v přední pražské realitní kanceláři, ve které jsme následně prošli celou řadou funkcí, od prodejů nemovitostí přes manažerské funkce až k zajištování převodů nemovitostí a financování. Jako první jsme v roce 2003 zavedli praxi vyřizování hypoték přímo v realitní kanceláři.

V oblasti zprostředkování hypoték a dalších spotřebitelských úvěrů jsme vázanými zástupci společnosti Gepard Finance a.s.

Gepard Finance logo
 
ČNB logo

Jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelských úvěrů jsme registrováni u České národní banky. Naší registraci si můžete ověřit na tomto odkazu, na webu ČNB.

Certifikát ČNB Jan Fidler
Certifikát odborné zůsobilosti Jan Fidler
Certifikát ČNB Klára Fidlerová
Certifikát odborné zůsobilosti Klára Fidlerová

Od roku 2011 jsme členy Finanční akademie Zlaté koruny a v rámci tohoto projektu každoročně hodnotíme kvalitu finančních produktů na českém trhu.

Hypotéka je služba, která leží na hranici mezi oborem financí a realit. Dobře vyřízená hypotéka a dobře provedený realitní obchod mají totiž společný konečný výsledek. A tím výsledkem je rychle, pohodově a naprosto bezpečně uskutečněný realitní obchod. Kupující, který vlastní svoji vysněnou nemovitost a prodávající, který má na účtu své peníze. Proto bankéři či finanční poradci, pokud nemají velmi dobré znalosti, jak fungují realitní obchody, mohou způsobit víc problémů, než jich vyřeší.

Potřebujete vyřídit hypotéku?
Budeme rádi, když si ji necháte vyřídit zdarma u nás.
Zcela jistě na tom neproděláte. Je mnohem pravděpodobnější, že na tom vyděláte.

Nechte si od nás vyřídit hypotéku a získáte navíc náš realitní servis zcela zdarma:

  • Zkontrolujeme a opřipomínkujeme všechny smlouvy.
  • V případě potřeby zabezpečíme zdarma jejich vypracování.
  • Zařídíme pro vás úschovu kupní ceny u advokáta.
  • Celý převod vám pomůžeme zorganizovat, včetně jednání s prodávajícím a/nebo realitkou.
  • Budeme vám po celou dobu k dispozici pro jakýchkoliv dotaz či řešení problému.

Pokud nám napíšete, vůbec nic neriskujete. Ozveme se vám, probereme s vámi váš konkrétní případ a pokud nebudete mít zájem s námi dál spolupracovat, budeme to samozřejmě akceptovat. Váš email a telefon nebudeme nijak zneužívat, nikomu jinému ho neposkytneme, garantujeme, že vás nebudeme kontaktovat s žádnými jinými nabídkami.

Zákon o spotřebitelském úvěru vám garantuje, že budete mít dostatek času na prostudování úvěrové smlouvy (až 14 dní) a pokud se vám nebude líbit, nemusíte ji podepsat a nevyplývá z toho pro vás žádný závazek.

Napište nám ještě dnes!

Nemusíte se obávat, získané kontakty nikomu nepředáme a nebudeme vám nic prodávat!

Budeme vás kontaktovat pouze s informacemi, které souvisí s vaším dotazem či vyjádřenou potřebou.

MUDr. Klára Fidlerová
tel.: 733 746 977
email: klara.fidlerova@seznam.cz

Ing. Jan Fidler
tel.: 604 20 55 44
email: fidler@hypotekyfidler.cz
P.S. Opravdu nekoušeme! Nebojte se nám napsat nebo zavolat.
Provozovatel tohoto webu se nezabývá se poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru a je vázaným zástupcem GEPARD FINANCE a.s. Vázaný zástupce i samostatný zprostředkovatel mají zákonnou povinnost být zapsáni v registru, který vede Česká národní banka (ČNB). V tomto registru máte možnost ověřit si naše oprávnění. Registr je veřejně dostupný na webu ČNB.
Reklamační řád
Informace o ochraně osobních údajů
© 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 Jan Fidler