Hypotéky Reality Články a témata O nás
Hypotéky a reality, mobilní menu.

Kontak ta hypotéky a reality, ikona.   604 20 55 44

Tak trochu jiní realitní makléři.

Reality

Nejsme klasická realitní kancelář. Nemáme a ani nechceme mít desítky či stovky nemovitostí k prodeji či k pronájmu ani řadu makléřů. Místo toho se soustředíme na osobní, vysoce kvalitní a komplexní služby pro naše vybrané klienty.

Pronájmy nemovitosti našich klientů zajišťujeme stejným způsobem a se stejnou péčí, jako bychom pronajímali své vlastní nemovitosti. Nájemníky pečlivě vybíráme a můžeme s klidným svědomím prohlásit, že za posledních několik let jsme nepronajali žádnou nemovitost problematickým nebo neplatícím nájemníkům. V průběhu nájemního vztahu jsme k dispozici pro řešení jakýchkoliv vzniklých problémů a lze říci, že naši klienti pouze inkasují peníze za pronájem.

Prodej nemovitosti není pouze vyhledání kupce a sepsání kupní smlouvy, ale také organizace celého procesu, aby proběhl hladce a bezpečně. V neposlední řadě je to také spousta komunikace (mediace), aby se všichni zúčastnění cítili dobře, neztratili vzájemnou důvěru a byli schopni sladit své často rozdílné požadavky a potřeby. Převod nemovitosti, který po organizační stránce zajišťuje důvěryhodná a kompetentní osoba, trvá mnohem kratší dobu a stojí účastníky mnohem méně "nervů". Kompletní právní servis zajišťujeme ve spolupráci s advokátní kanceláří.

Pokud naši klienti shání vhodnou nemovitost, ať k bydlení nebo jako investici, pomáháme jim s výběrem a také jim pomáháme vyhnout se všem úskalím, které na ně mohou při tomto procesu číhat.

Napište nám!

Potřebujete prodat či pronajmout?

Napište nám!

  • Nemusíte se obávat, získané kontakty nikomu nepředáme a nebudeme vám nic prodávat!
  • Budeme vás kontaktovat pouze s informacemi, které souvisí s vaším dotazem či vyjádřenou potřebou.
MUDr. Klára Fidlerová
tel.: 733 746 977
email: klara.fidlerova@seznam.cz

Ing. Jan Fidler
tel.: 604 20 55 44
email: fidler@hypotekyfidler.cz

Provozovatel tohoto webu se nezabývá se poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru a je vázaným zástupcem GEPARD FINANCE a.s. Vázaný zástupce i samostatný zprostředkovatel mají zákonnou povinnost být zapsáni v registru, který vede Česká národní banka (ČNB). V tomto registru máte možnost ověřit si naše oprávnění. Registr je veřejně dostupný na webu ČNB.
Reklamační řád
Informace o ochraně osobních údajů
© 2019 2020 Jan Fidler